پست الکترونیک

info@darianmed.ir

ساعات کاری

09:00am - 6:00pm

تماس بگیرید

09375320112

لیزر کرایولیپولیز چندکاره در یک نگاه

لیزر کرایولیپولیز چندکاره

همه ما حداقل یکبار را در طول زندگی خود درگیر گرفتن رژیم و یا گذراندن وقت در باشگاه ها بوده ایم و همیشه تناسب اندام یا داشتن بدن ایده آل برای همه ما آرزو بوده است. اما امروزه راه هایی وجود دارد که بدون گرفتن رژیم های طاقت فرسا که پس از آن پوست را شل و افتاده می کردند یا گذراندن بیشتر عمرمان در باشگاه های می توانیم به اندام ایده آل خود برسیم.
دستگاه لاغری کرایولیپولیز پرتابل با استفاده از ترکیب چهار متد متفاوت می تواند چربی سوزی را در سریع ترین زمان و بدون هیچگونه درد انجام دهد.
لاغری با دستگاه کرایولیپولیز باعث انجماد سلول های چربی می شود و چربی اضافی را از طریق سیستم لنفاوی خارج می کند که با استفاده از این روش می توانید بین 4 تا 8 جلسه چربی سوزی انجام دهید.
دستگاه لاغری کرایولیپولیز همانطور که گفتیم دارای چهار متد مختلف می باشد که بهترین روش برای لاغری است. دستگاه کرایولیپولیز پرتابل دارای دو هندپیس کرایو 360 درجه برای لاغری شکم ، پهلوها ، ران و بازو می باشد و علاوه بر این دارای یک هندپیس کرایو برای از بین بردن غبغب است.
همانطور که می دانید از بین بردن غبغب کار بسیار سختی می باشد و اکثر اوقات افراد برای از بردن آن مجبور به انجام جراحی لیپوساکشن غبغب می شوند که علاوه بر مراقبت و درد های زیادی که دارد بسیار هزینه بر می باشد.
یکی دیگر از هندپیس های دستگاه کرایولیپولیز چهارکاره پرتابل کویتیشن می باشد که با استفاده از امواج بی خطر اولتراسوند باعث از بین بردن چربی و سلولیت می شود هندپیس بعدی آراف می باشد که با استفاده از گرما هم چربی سوزی را انجام می دهد هم بهترین روش برای ترکیب با کرایولیپولیز می باشد که پس از انجام کرایولیپولیز برای مراجعه کنندگان می توانید از اراف برای لیفت و رفع افتادگی پوست استفاده کنید تا ایده آل ترین اندام را برای مراجعه کننده هاتون به وجود آورید.

یکی دیگر از متد های این دستگاه پدلیپولیزر می باشد که آن هم باعث شکشسته شدن سلول های چربی و از بین بردن آن می شود.

دستگاه لاغری چند کاره:

حتما میدانید که افراد مختلف با توجه به توده چربی ای که دارند در دسته مشخصی از چاقی در نظر گرفته می شوند و ملاکی برای سنجش میزان چاقی افراد وجود دارد که به آن مقیاس BMI گفته می شود.
افراد با BMI های مختلف نیاز به این دارند تا متد لاغری مختص به خودشان اقدام به لاغری کنند و نمی توان با یک دستگاه و یا یک متد همه ی عزیزانی که به دنبال لاغری هستند را به نتیجه دلخواه رساند.

از این رو متد ها و مکانیزم های مختلفی برای لاغری طراحی و اختراع شده است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

فریز کردن یا کرایولیپولیز
استفاده از امواج رادیوفروکانسی یا آراف
استفاده از امواج اولتراسوند یا کویتیشن
استفاده از گرما یا لیزر
استفاده از امواج الکترومغناطیس

همانطور که گفته شد جنس چربی افراد با یکدیگر متفاوت است و اگر می خواهید کلینیک زیبایی یا مرکز لاغری ای داشته باشید که هر کسی با هر وزنی که به مرکز شما مراجعه کرد بتوند از شما خدمات بگیرد و راضی باشد باید دستگاه مانند دستگاه کرایولیپولیز چند کاره تهیه کنید.
با خرید کرایو چند کاره پرتابل شما می توانید هم از امواج آراف و هم از امواج کویتیشن و همینطور از روش فریز کردن چربی یا کرایولیپولیز استفاده کنید تا طیف گسترده تری از کسانی که اضافه وزن دارند را پذیرش کنید.
از آنجایی که همه ی تجهیزاتی که برای لاغری و کاهش وزن استفاده می شود حالا با هر متد و مکانیزمی چربی را آب می کنند تا از طریق سیستم لنفاوی دفع شوند ما نیاز داریم که فعالیت داشته باشیم تا چربی ها از طریق لنف ها و کبد دفع شوند.
حال اگر چربی ها با طروق مختلف به کبد برسند و فرد خدمات گرفته فعالیتی نداشته باشد ممکن برای فرد مشکلاتی پیش بیاید که البته قابل حل می باشد.

دستگاه ها و امواج آن ها به خودی خود ضرر و عوارضی ندارند اما نکته ای که در بالا گفته شد بسیار مهم است و اگر قصد خرید دستگاه لاغری چند کاره دارید حتما باید مراجعه کننده های خود را مجاب کنید تا روزی 20 دقیقه نرمش و ورزش داشته باشند

اثربخشی کرایولیپولیز چندکاره چقدر است ؟

همانطور که گفته شد شما با خرید دستگاه کرایولیپولیز چندکاره 4 متد بسیار تاثرگذار و قوی را برای خدمات لاغری خود در اختبار دارید. اما بسیار مهم است که بدانید لاغری و درمان سلولیت با دستگاه بسیار به خود فرد نیز ارتباط دارد. ورزش کردن و رژیم گرفتن از پایه های اساسی لاغری شدن است که دستگاه ها اما کمک فوق العاده ای به این موضوع می کنند. علاوه بر این ترکیب استفاده از دستگاه لاغری کرایو با انواع داروهای مزوتراپی نیز فوق العاده تاثیر گذاری را بالا می برد و نتیجه دهی را خیلی سریع تر می کند. پس اگر میخواهید لاین خدمات لاغری را داخل کلینیک خود داشته باشید یک دستگاه کرایو چندکاره احتیاج دارید و دارو های مزوتراپی.

آیا کرایولیپولیز چند کاره یک روش ایمن و بی‌خطر است؟

از آنجایی که همه ی تجهیزاتی که برای لاغری و کاهش وزن استفاده می شود حالا با هر متد و مکانیزمی چربی را آب می کنند تا از طریق سیستم لنفاوی دفع شوند ما نیاز داریم که فعالیت داشته باشیم تا چربی ها از طریق لنف ها و کبد دفع شوند. حال اگر چربی ها با طروق مختلف به کبد برسند و فرد خدمات گرفته فعالیتی نداشته باشد ممکن برای فرد مشکلاتی پیش بیاید که البته قابل حل می باشد. دستگاه ها و امواج آن ها به خودی خود ضرر و عوارضی ندارند اما نکته ای که در بالا گفته شد بسیار مهم است و اگر قصد خرید دستگاه لاغری چند کاره دارید حتما باید مراجعه کننده های خود را مجاب کنید تا روزی 20 دقیقه نرمش و ورزش داشته باشند.

قیمت دستگاه کرایولیپولیز پرتابل

این دستگاه با توجه به عملکرد مناسبی که دارد در مقایسه با لیزرهای دیگر از قیمت مناسبی برخوردار بوده و خرید آن توسط کلینیک‌های زیبایی از هر لحاظ مقرون به صرفه است. در حال حاضر به دلیل تغییرات دائم نوسانات بازار، لیزر تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که این از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شود، قیمت آن بر اساس نرخ دلار مشخص می‌شود. در نتیجه، کاهش و افزایش دلار بر هزینه نهایی دستگاه تیتانیوم بی‌تأثیر نخواهد بود.

مدل دستگاه و برند آن نیز عامل مهمی در تعیین قیمت محصولات است. امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری هر روز مدل‌های جدیدی وارد بازار می‌شود که قیمت‌ های بالاتری را به خود اختصاص می‌دهد. این را هم اضافه کنیم که برخی کشورهای تولیدکننده دارای برندهای معتبری هستند، هر چقدر کیفیت و برند محصول در بین مردم محبوب باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.