پست الکترونیک

info@darianmed.ir

ساعات کاری

09:00am - 6:00pm

تماس بگیرید

09375320112

ام سلا در یک نگاه

دستگاه کنترل بی اختیاری و درمان پروستات EMSELLA

یکی از شایع‌ترین بیماری‌هایی که برای افرادی که سنشان بالا می رود به وجود می آید بی اختیاری در بیرون روی آن هاست. زمانی که سن بالا می رود بخاطر کمتر شدن ارتباط اعصاب حرکتی ممکن است اختیار بیرون روی هم برای آقایان و هم بانوان از بین برود.
اما دستگاه emsella می تواند با استفاده از امواج الکترومغناطیس این مشکل را از بین ببرد.
به بیان ساده، Emsella دستگاهی است که در نگاه اول بسیار شبیه یک نوع صندلی آینده نگر به نظر می رسد، و در حالی که درست است که شما می توانید روی این دستگاه مانند هر صندلی دیگری بنشینید، این دستگاه در واقع برای درمان بی اختیاری ادرار در زنان.
البته این خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد.
چگونه به سادگی نشستن روی صندلی Emsella می تواند تغییرات قابل توجهی را ایجاد کند، چه رسد به بهبود، در بی اختیاری شما؟
این یک سوال عالی است. قبل از اینکه بپردازیم که Emsella چگونه جادوی خود را انجام می دهد، بیایید کمی در مورد چگونگی و چرایی بی اختیاری ادرار در بدن در وهله اول ببینیم. بی اختیاری ادرار به عنوان ناتوانی در کنترل صحیح مثانه تعریف می شود. این ناتوانی می تواند باعث نشتی شود که اغلب منشأ ناامیدی و حتی خجالت زنان است. بی اختیاری ادرار می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد که معمولاً در بدترین حالت خود هنگام عطسه، سرفه یا خندیدن است. با این حال، نشت، متأسفانه تنها علامت بی اختیاری نیست، زیرا این وضعیت می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود.
به عنوان مثال، بی اختیاری ادرار ممکن است به شکل نیاز ناگهانی و فوری به ادرار باشد. مثال دیگر این است که ممکن است در تخلیه کامل مثانه مشکل داشته باشید که می تواند منجر به نشت مداوم و سبک ادرار شود. همچنین انواع مختلفی از بی اختیاری وجود دارد که می تواند ترکیبی از علائم از انواع مختلف بی اختیاری باشد. فراتر از این علل جدی‌تر و غالباً شایع‌تر بی‌اختیاری ادرار، دلایل جزئی دیگری نیز وجود دارد که اغلب موقتی هستند یا می‌توان با تغییرات زندگی آن را برطرف کرد.
این علل دیگر عبارتند از بی اختیاری ناشی از برخی داروها، نوشیدن مقادیر زیاد دیورتیک ها مانند قهوه، نوشیدنی های انرژی زا و الکل و عفونت هایی مانند عفونت های مجاری ادراری. همچنین اعتقاد بر این است که پس از یائسگی، افت هورمون ها می تواند باعث ضعیف شدن مجرای ادرار زنانه شود، به همین دلیل است که بسیاری از زنان مسن از بی اختیاری ادرار رنج می برند. هنگامی که متوجه شدید که از بی اختیاری ادرار رنج می برید، چه با تشخیص رسمی توسط یک متخصص پزشکی و چه با تشخیص خودتان، یک قدم به توانایی درمان این بیماری نزدیک تر شده اید.

نحوه عملکرد ام سلا

اکنون که علل و انواع بی اختیاری ادرار را بهتر درک کردید، می‌توانیم به بحث درباره فواید جوان‌سازی امسلا و نحوه عملکرد آن بازگردیم. Emsella با استفاده از انرژی الکترومغناطیسی یا به طور خاص، فناوری الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا برای درمان بی اختیاری ادرار کار می کند.این ممکن است بسیار پیچیده به نظر برسد، اما آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست. در مورد تمرینات کگل که برای درمان بی اختیاری استفاده می شود شنیده اید. استفاده از امسلا به روشی مشابه تمرینات کگل عمل می کند، با این تفاوت که امسلا بسیار سریعتر عمل می کند و می تواند معادل هزاران تمرین کگل را در مدت زمان بسیار کوتاهی تولید کند. در حالی که همه اینها درست به نظر می رسد، اما واقعاً کار می کند.

چرا باید از دستگاه Emsella استفاده کنیم؟

با استفاده از صندلی Emsella، می توانید عضلات کف لگن خود را به گونه ای تمرین دهید که در زندگی روزمره خود نمی توانید انجام دهید.
بهترین بخش در مورد این درمان این است که غیر تهاجمی است به این معنی که هیچ جراحی درگیر نیست. در واقع، شما حتی نیازی به درآوردن لباس ندارید.
مزایای Emsella از این واقعیت ناشی می شود که ماهیچه های کف لگن شما را که قبل از درمان ضعیف شده بودند، تقویت می کند.
برای زمینه، ماهیچه های کف لگن در یک زن مسئول نگه داشتن مثانه، رحم و روده ها هستند.
البته وقتی این ماهیچه ها ضعیف می شوند، این اندام های مهم ممکن است در جایی که قرار است باشند نباشند و به همین دلیل مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار و حتی جنسی یا روده ایجاد می شود.
بیایید بررسی کنیم که چگونه Emsella برای بی اختیاری زنان می تواند بسیار مفید باشد.
با استفاده از Emsella، با اجتناب از داروهای تجویزی یا جراحی که می تواند برای بسیاری از زنان تسکین بزرگی باشد، مسیر طب جایگزین را دنبال می کنید.
به جای تمرکز بر عوارض جانبی احتمالی دارو یا زمان نقاهت پس از جراحی، می توانید به طور کامل روی درمان بی اختیاری ادرار خود تمرکز کنید.
وقتی صحبت از زمان ریکاوری شد، وقتی صحبت از Emsella به میان می‌آید، خبری از آن نیست.
در حین استفاده از Emsella، ممکن است انقباضات بسیار قوی کف لگن را احساس کنید و بلافاصله پس از درمان، ممکن است مقداری سفتی یا درد احساس کنید که ممکن است یک یا دو روز طول بکشد، اما نباید هیچ درد یا ناراحتی قابل توجهی را تجربه کنید که روز شما را متوقف کند.
فعالیت های روزانه هر بار که از Emsella استفاده می کنید، می توانید با دانستن اینکه در مسیر تقویت عضلات کف لگن و حذف بی اختیاری ادرار از زندگی خود هستید، احساس اطمینان کنید

قیمت دستگاه EMSELLA

این دستگاه با توجه به عملکرد مناسبی که دارد در مقایسه با لیزرهای دیگر از قیمت مناسبی برخوردار بوده و خرید آن توسط کلینیک‌های زیبایی از هر لحاظ مقرون به صرفه است. در حال حاضر به دلیل تغییرات دائم نوسانات بازار، لیزر تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که این از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شود، قیمت آن بر اساس نرخ دلار مشخص می‌شود. در نتیجه، کاهش و افزایش دلار بر هزینه نهایی دستگاه تیتانیوم بی‌تأثیر نخواهد بود.

مدل دستگاه و برند آن نیز عامل مهمی در تعیین قیمت محصولات است. امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری هر روز مدل‌های جدیدی وارد بازار می‌شود که قیمت‌ های بالاتری را به خود اختصاص می‌دهد. این را هم اضافه کنیم که برخی کشورهای تولیدکننده دارای برندهای معتبری هستند، هر چقدر کیفیت و برند محصول در بین مردم محبوب باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.