پست الکترونیک

info@darianmed.ir

ساعات کاری

09:00am - 6:00pm

تماس بگیرید

09375320112

EMSculpt در یک نگاه

دستگاه لاغری و عضله سازی EMSculpt برند BTL

یکی از جدیدترین و بهترین متد‌های لاغری و عضله سازی در جهان استفاده از دستگاه EMSculpt می باشد.
این دستگاه با استفاده از مکانیسم امواج الکترومغناطیسی با انبساط و انقباض سبب عضله سازی و لاغری می شود.
افرادی که دارای اضافه وزن هستند همواره به دنبال رفع سلولیت و لاغری هستند.
هرچند که راه‌های مختلفی برای لاغری وجود دارد.
البته بعضی از آن‌ها زحمت بسیار زیادی میخواهند یا دارای عوارض خطرناکی هستند مثل جراحی.
اما استفاده از متد الکترومگنت بدون هیچ عارضه ای می تواند فرم و سایز ایده آل شمارا فراهم کند. دستگاه EMSculpt جدیدترین دستگاهی است که در زمینه لاغری و عضله سازی طراحی و تولید شده است و می توان به جرات گفت که بهترین دستگاه برای این امور می باشد.
دستگاه لاغری EMSculpt با تکیه بر مکانیسمی نو و جذاب بدون نیاز به تحرک خاصی می تواند اندامی که برای شما ایده آل است این دستگاه دو عدد اپلیکاتور یا هندپیس دارد که روی ناحیه مد نظر قرار داده می شود، این اپلیکاتور‌ها امواج الکترومغناطیسی که جزو ایمن ترین امواج هستند را پرتاب می کنند، با این کار سبب انقباض و انبساط عضلات می شود و در نتیجه تقویت ماهیچه و عضله و همینطور لاغری را در بر خواهیم داشت.
نکته قابل توجه درباره این دستگاه این است که هیج مواد مصرفی ای ندارد، یعنی به هیچ ژلی یا هیج ماده دیگری نیاز ندارد و می توانید تنها از هندپیس استفاده کنید.

باید‌ها و نباید‌های پزشکی EMSculpt کدامند؟

امواج الکترومغناطیسی که از هندپیس‌ها ساطع می شوند بافت‌های عضلانی را تقویت می کنند، البته باید توجه کرد که این انقباض و انبساط عضلات باعث بالا رفتن متابولیسم بدن نیز می شود. افزایش گردش خون غدد عروقی را تحریک می کند و باعث آب شدن چربی ها نیز می شود. لاغری سریع و تقویت عضلات می تواند همان چیزی باشد که مراجعه کنندگان شما به دنبالش هستند با توجه به متد جدیدی که دارد خیلی زود معروف شده و جای خود را درکلینیک‌ها باز کرده است.امواج الکترومغناطیسی که از هندپیس‌ها ساطع می شوند بافت‌های عضلانی را تقویت می کنند، البته باید توجه کرد که این انقباض و انبساط عضلات باعث بالا رفتن متابولیسم بدن نیز می شود. افزایش گردش خون غدد عروقی را تحریک می کند و باعث آب شدن چربی ها نیز می شود. لاغری سریع و تقویت عضلات می تواند همان چیزی باشد که مراجعه کنندگان شما به دنبالش هستند با توجه به متد جدیدی که دارد خیلی زود معروف شده و جای خود را درکلینیک‌ها باز کرده است.

مراقبت‌های قبل و بعد از درمان با این دستگاه چیست؟

قبل از شروع کار با دستگاه شما نیازی به رعایت کردن هیچ موردی ندارید. یعنی نیازی نیست که کار مشخصی را انجام دهید تا آماده استفاده از دستگاه EMSculpt شوید. تنها موردی که مهم است این است که بهتر است ناحیه‌ی تحت درمان برهنه باشد.

جذاب تر اینکه بعد از اینکه هندپیس‌ها از شما جدا می شوند نیز نیاز به انجام کاری ندارید. اما بخاطر اینکه استفاده از این دستگاه ممکن است درد خفیف عضلانی ایجاد کند ما به شما استراحت کردن و ماساژ ملایم ناحیه تحت درمان را توصیه می کنیم. دقت بفرمایید که استفاده از این دستگاه روی شکم مانند رفتن دراز نشست است. دقیقا همان اندازه فشار و عضله سازی اما در شرایطی که شما دراز کشیده اید.

ام اسکالپت نتیجه میده؟

قبل از شروع کار با دستگاه شما نیازی به رعایت کردن هیچ موردی ندارید. تنها موردی که مهم است این است که بهتر است ناحیه‌ی تحت درمان برهنه باشد. جذاب تر اینکه بعد از اینکه هندپیس‌ها از شما جدا می شوند نیز نیاز به انجام کاری ندارید. اما بخاطر اینکه استفاده از این دستگاه ممکن است درد خفیف عضلانی ایجاد کند ما به شما استراحت کردن و ماساژ ملایم ناحیه تحت درمان را توصیه می کنیم. دقت بفرمایید که استفاده از این دستگاه روی شکم مانند رفتن دراز نشست است. دقیقا همان اندازه فشار و عضله سازی اما در شرایطی که شما دراز کشیده اید.

چند جلسه مورد نیازه؟

جواب این سوال کاملا بستگی به میزان توده چربی یا BMI مراجعه کننده دارد. شما با هر میزان توده چربی می توانید از EMSculpt نتیجه بگیرید به خصوص اگر حجم چربی مناسب باشد. تعداد جلسات کمتر می شود و هرچه میزان چربی بیشتر باشد تعداد جلسات بیشتر می شود. اما به طور میانگین شما می توانید از 4 جلسه تا 12 جلسه پکیج لاغری ببندید.