پست الکترونیک

info@darianmed.ir

ساعات کاری

09:00am - 6:00pm

تماس بگیرید

09375320112

اسمارت آیس بلو در یک نگاه

دستگاه هیدروفیشیال اسمارت آیس بلو

ارائه خدمات پاکسازی و فیشیال پوست صورت ویترین کلینیک زیبایی شما می باشد و قطعا یکی از مهم ترین لاین های سالن یا کلینیک شما است. امروزه به دلیل خوردن غذا های ناسالم و آب و هوای نامساعد افراد زیادی پوست نامناسب دارند که باید فیشیال و مراقبت از پوست را انجام دهند. به همین دلیل لاین پاکسازی پوست به یکی از محبوب ترین لاین های زیبایی تبدیل شده است که مراجعه کنندگان زیادی را دارد.

پاکسازی و فشیال پوست صورت، سلول های مرده پوست را از بین می برد. علاوه بر اینکه می تواند باعث درمان جوش ، آکنه ، لک و تیرگی و حتی خشکی پوست شود، ایجاد آرامش و حس خوبی از انجم آن می گیرید. برای اینکه یک فیشیال حرفه ای و کامل با اثربخشی بالا روی پوست کلاینت ها انجام دهید باید به دو نکته توجه کنید:

اولین و مهم ترین نکته این موضوع استفاده از یک دستگاه با کیفیت و کامل می باشد که بتواند مشکل و نیاز های پوست را بررسی کند که بتوانید بهترین نتیجه را روی پوست کلاینت به وجود آورید.
و نکته بعدی استفاده از مواد و متریال با کیفیت می باشد که حتما باید از برند های شناخته شده روز دنیا استفاده کنید.
به دلیل نیاز شما عزیزان به یک دستگاه کامل با ظاهری زیبا قصد دارم یکی از بهترین دستگاه های هیدروفیشیال را معرفی کنم.

معرفی دستگاه هیدروفشیال اسمارت آیس بلو

یکی از جدیدترین و متفاوت ترین دستگاه های فشیال که کاربردهای زیادی دارد دستگاه هیدروفشیال اسمارت آیس بلو می باشد. این دستگاه 7 کاره می تواند تمام نیازهای پوست مراجعه کنندگان را بررسی کند.

یکی از مزیت های این دستگاه این می باشد که هم برای استفاده در کلینیک های زیبایی مناسب است، چون دارای ظاهری جذاب است، هم برای استفاده در سالن های زیبایی بسیار مناسب است زیرا دستگاهی بسیار کامل و کاربردی می باشد که شما را از بقیه دستگاه های فشیال و پاکسازی بی نیاز می کند.

دستگاه هیدروفیشیال اسمارت آیس بلو دارای یک هندپیس آنالیز پوست می باشد که می تواند پوست مراجعه کننده را به طور عمقی آنالیز کند. پوست ما از سه لایه اصلی اپیدرم ، درم و هیپودرم تشکیل شده است که ممکن است بسیاری از مشکلات پوستی ما روی لایه سطحی پوست اپیدرم مشخص نباشد تا بتوان آن را درمان کرد.

با استفاده از هندپیس آنالیزر دستگاه اسمارت آیس بلو می توانید لک ، تیرگی و مشکلات پوستی که در لایه دوم یا حتی سوم پوست وجود دارد به طور کامل بررسی کرد و بعد به طور تخصصی درمان را شروع کرد.

دستگاه هیدروفشیال اسمارت آیس بلو دارای میکرودرم قوی می باشد که می تواند تمام آلودگی های پوست را به طور عمقی از بین ببرد و می تواند سبب افزایش ورودی سالن و کلینیک زیبایی شما شود چون بسیاری از افراد نیاز شدید به پاکسازی عمقی و از بین بردن جوش های سر سفید و سر سیاه دارند.  پس می توان گفت میکرودرم قوی و حرفه ای آن از دلایل محبوبیت این دستگاه می باشد.

ویژگی‌ های مهم اسمارت آیس بلو

این هندپیس به شما آمار دقیقی از ویژگی های پوست مراجعه کننده می دهد که باعث جذب تعداد بیشتری از مراجعه کننده داخل کلینیک شما می شود زیرا کار شما را بسیار تخصصی تر می کند . هندپیس آنالیزر پوست میزان رطوبت ، درصد چربی و خشکی پوست ، جوش های زیر پوستی و حتی سن پوست را مشخص می کند.

یکی از هندپیس هایی که بسیار کاربردی است و می تواند سبب لیفت و کانتورینگ صورت شود آراف می باشد که چین و چروک را از بین می برد و باعث جوانسازی و لیفت صورت می شود.

یکی از مزیت های دستگاه اسمارت آیس بلو این می باشد که علاوه بر داشتن چکش سرد که باعث بسته شدن منافذ باز و از بین بردن التهاب صورت می شود دارای چکش گرم نیز می باشد که جایگزین دستگاه بخور شده است و دیگر نیازی به خرید دستگاه جداگانه نخواهید داشت.

درمااف می تواند جوش های سر سیاه روی بینی که ظاهری بسیار زشت دارند را از بین ببرد و علاوه بر آن سبب جذب مواد ماسک های نقابی روی سطح پوست می شود.

افزایش گردش خون یکی از عوامل جوانسازی پوست صورت می باشد که یکی از وظایف میکرودرم علاوه بر پاکسازی و رفع جوش بالا بردن گردش خون نیز می باشد.

هندپیس اولتراسوند می تواند باعث جذب بیشتر مواد داخل پوست شود و پوست را آبرسانی کند برای استفاده از اولتراسوند می توانید از سرم های ویتامین سی و هیالورونیک اسید روی سطح پوست استفاده کنید و با این هندپیس قدرت جذب مواد را به داخل پوست افزایش دهید.

تفاوت دستگاه اسمارت ایس بلو با هیدروفیشیال 6 کاره

یکی از عمده ترین تفاوت این دو دستگاه باهم این است که ایس بلو 7 کاره می باشد.

دستگاه اسمارت ایس بلو انالیز حرفه ای پوست صورت را انجام می دهد که دستگاه هیدروفیشیال قدیمی 6 کاره این هندپیس را نداشتند..

از دیگر تفاوت این دستگاه می توان به هندپیس آراف آن ها اشاره کرد که دستگاه اسمارت آیس بلو دارای اراف با روکش طلا یا گلد می باشد که اثربخشی را بهتر و لیفت پوست را بیشتر می کند.

اخرین و مهم ترین تفاوت این دو دستگاه قدرت و کیفیتشان می باشد که دستگاه اسمارت ایس بسیار به روز تر و قوی تر و حرفه ای تر می باشد.

قیمت دستگاه اسمارت ایس بلو

دستگاه اسمارت ایس بلو با توجه به قیمت مناسبی که دارد درآمدزایی زیادی برای سالن و کلینیک زیبایی شما دارد به این دلیل که دستگاهی همه کاره می باشد و می تواند تمام نیاز های کلاینت ها را از بین ببرد.

قیمت دستگاه اسمارت ایس بلو نسبت به بقیه دستگاه های فیشیال بسیار مناسب تر و به صرفه تر می باشد زیرا هندپیس آنالیزر پوست همزمان روی خود دستگاه وجود دارد و نیازی ندارید که دستگاه آنالیزر را به طور جداگانه تهیه کنید.