پست الکترونیک

info@darianmed.ir

ساعات کاری

09:00am - 6:00pm

تماس بگیرید

09375320112

آر اف نیدلینگ فرکشنال سکرت

بهترین مکمل برای دستگاه هایفو، آر اف نیدلینگ فرکشنال هست که با تاثیر گذاری بر روی سطح پوست با استفاده از 25 سوزن با روکش طلا امواج رادیو فرکوئنسی رو به سطح پوست منتقل میکنه و برای از بین بردن چین و چروک های سطحی جای زخم و لک های سطحی پوست کاربرد داره.

woman-face-close-after-lqwoman-face-close-before-lq

درمان چروک‌های پوستی از جمله ناحیه اطراف چشم

یکی از اتفاقاتی که با بالا رفتن سن اتفاق می‌افتد، چین و چروک‌های اطراف چشم است. این چین و چروک‌ها موجب می‌شود تا چشمان شما افتاده به نظر بیاید و البته در پیر نشان دادن شما نقش بسزایی داشته باشد. استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا این چین و چروک‌ها از بین برود. البته این نکته را مدنظر قرار دهید که هرکار زیبایی نیازمند استمرار است. پس اگر قرار است چین و چروک‌های اطراف چشم خود را کمتر کنید باید به صورت دوره‌ای از این دستگاه استفاده کنید.

پوست و یک زیبایی همیشگی

زیبایی سال‌هاست که دغدغه انسان بوده است. از همان زمان‌های گذشته تا همین امروز، بشر نیاز به زیبایی و زیباتر شدن را در خود همیشه احساس کرده. به همین دلیل است که با گذر زمان، تغییر در چهره و ظاهر باب شد و مردم تصمیم گرفتند تا خود را زیباتر کنند. ابتدا استفاده از لوازم آرایشی و به اصطلاح سرخاب و سفیداب مورد توجه بود. بعدها عمل‌های زیبایی وارد چرخه شدند. حالا چندین سال است که در کنار عمل‌های متعدد که البته سختی‌های خودش را دارد، کارها و خدماتی باب شده که هزینه و سختی کمتری دارند اما به زیباتر شدن کمک شایانی می‌کند.

پوست خود را بشناسید

شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که داشتن چشمانی کشیده و یا یک بینی کوچک و سربالا تاثیر بسیاری زیادی در زیبایی داشته باشد. بله ما هم این موضوع را قبول داریم اما در این مطلب سعی داریم تا شما را با یک بخش بسیار مهم در زیبایی آشنا کنیم. بخشی که می‌تواند با رسیدگی به آن هم جوانتر به نظر برسید و هم شاداب‌تر!
اغراق نیست اگر بگوییم پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زیبایی ست. اگر شما پوست جوان، صاف و شفافی داشته باشید هم جوانتر به نظر می‌آیید و هم به غایت زیباتر خواهید بود. این موضوع مهم فارغ از جنسیت برای مردان و زنان یک ویژگی بسیار مهم است.
اما سوال مهم اینجاست که چطور می‌توان به یک پوست ایده‌آل دست پیدا کرد؟ واقعیت این است که برای رسیدگی به کارهای پوستی شما باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. اول اینکه باید بدانید پوست شما از چه نوع است. همانطور که می‌دانید پوست به سه نوع خشک، چرب و مختلط تقسیم می‌شود. به همین دلیل شما قبل از هرکاری، باید بدانید که پوست شما از کدام نوع است. در این حالت شما بهتر می‌توانید درباره رسیدگی‌های روزانه پوستی خود تصمیم بگیرید و دست به کار شوید.

استفاده دوره‌ای از دستگاه آر اف فرکشنال

جدا از انواع کرم‌هایی که وجود دارد و شما می‌توانید به صورت روزانه آن‌ها را استفاده کنید و مراقبت از پوست خود داشته باشید، بعضی از خدمات زیبایی هم هستند که به پوست شما کمک شایانی می‌کنند. البته این نکته را فراموش نکنید که داشتن یک پوست خوب نیازمند مجموعه‌ای از عوامل است. در واقع شما در کنار تغذیه خوب، نوشیدن روزانه 8 لیوان آب و استفاده از کرم‌های روزانه، باید به صورت دوره‌ای از خدمات پوستی هم استفاده کنید
استفاده از دستگاه دستگاه آر اف فرکشنال به شما کمک می‌کند تا پوستی جوان، شاداب و سالم داشته باشید. دستگاه دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا ضایعات پوستی شما برطرف شود. از طرفی کلاژن سازی موجب شده تا پوست شما جوان به نظر بیاید. ما سعی می‌کنیم به شما به صورت کامل توضیح دهیم که استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال چه مزایایی برای شما خواهد داشت.

آر اف فرکشنال یک دستگاه بدون عارضه

کارهای زیبایی در هر ساحتی در تلاشند تا عوارض را به حداقل برسانند. با این حال اما ممکن است بعضی از کارها عوارض و یا دوره نقاهت بیشتری داشته باشند. در این مورد اما با قاطعیت می‌توان گفت که استفاده از دستگاه آراف فرکشنال عوارض خاصی ندارد. با این حال اما باید قبل از انجام کارهای پوستی به چند مورد مهم دقت کنید. اول اینکه حتما با پزشک خود مشورت کنید. همانطور که گفتیم استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال عوارض خاصی ندارد اما باید پزشک نوع پوست شما و حساسیت های مربوط به آن را بداند تا جلوی عوارض احتمالی بگیرد.
در حال حاضر هیچ منعی برای اینکار وجود ندارد اما اگر به تازگی بوتاکس و یا عمل جراحی پلک کرده‌اید بهتر است مدتی استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال را به تعویق بی‌اندازید. همچنین اگر به بیماری هپاتیت دچار هستید حتما این موضوع را با پزشک مطرح کنید. کسانی هم که جای سوختگی و زخم دارند بهتر است بعد از بهبودی کامل از دستگاه آر اف فرکشنال استفاده کنند. استفاده از این دستگاه به مادران باردار و شیرده و البته بیماران دیابتی توصیه نمی‌شود.

بعضی از اتفاقات شاید در نگاه اول خیلی مهم جلوه نکنند اما به مرور زمان اهمیت خاصی پیدا می‌کنند. ممکن است شما مدام در عکس‌ها و آینه خود را نگاه ‌کنید و یک خستگی و تکیدگی را در چهره خود احساس ‌کنید. این خستگی به دلیل چین و چروک‌های ریز پوستی شماست که در ظاهر خیلی به صورت علنی خودش را نشان نمی‌دهد اما در عکس‌ها و آینه چهره شما را خسته نشان می‌دهد. استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال به شما کمک می‌کند که این چروک‌های ریز از بین برود و شادابی به چهره شما بازگردد. کافی‌ست یک بار از این دستگاه استفاده کنید تا متوجه تاثیر آن شوید.

جوش و آکنه در هر سنی ممکن است به سراغ شما بیاید. این جوش‌ها اگر به موقع درمان نشود، ممکن است دردسرهای زیادی برای شما ایجاد کند. جوش‌های چرکی با دستکاری کم‌کم به اسکار تبدیل می‌شوند. این اسکارها به شدت روی چهره شما تاثیر دارند و با کرم و انواع پوشاننده‌ها نیز پنهان نخواهد شد. یکی دیگر از مزیت‌های دستگاه آر اف فرکشنال این است که با کلاژن سازی اسکار صورت را از بین می‌برد. این مورد یکی از مهم ترین ویژگی‌های دستگاه آر اف فرکشنال است که توانسته کمک زیادی به زیبایی کند.

اگرچه که همه مواردی که در بالا گفته شد به زیبایی و شادابی پوست کمک می‌کند اما در برخی از موارد دستگاه آر اف فرکشنال تاثیرات مهم‌تری ‌بر روی افراد خواهد داشت. یکی از چیزهایی اعتماد به نفس را پایین می‌آورد این است که جای سوختگی یا جراحی روی بدن وجود داشته باشد. دستگاه آر اف فرکشنال توانسته با سیستم خود به درمان جای سوختگی و جراحی کمک کند و بعد از چند جلسه تا حدودی وضعیت را بهبود ببخشد. به همین دلیل است که خیلی از افراد برای از بین بردن جای زخم خود سراغ این دستگاه می‌روند.

برای نوشتن از ویژگی‌های دستگاه آر اف فرکشنال نیازی نیست تا خودمان را تنها محدود به پوست صورت کنیم. یکی از مهم‌ترین ویژگی این دستگاه این است که باعث می‌شود تعریق بیش از حد و بوی نامطلوب عرق را از بین ببرد. این دستگاه پوست و غدد زیر بغل را هدف قرار می‌دهد و کمک می‌کند تا مشکل تعریق زیاد حل شود.

همانطور که قبلا گفتیم پوست انواع مختلفی دارد. پوست‌های چرب معمولا مستعد جوش و آکنه بسیار هستند. چربی پوست نیز به سادگی از بین نمی‌رود و مراقبت‌های زیادی نیاز دارد. دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا چربی بیش از حد پوست شما کنترل شود و همین باعث شود تا شما جوش کمتری بزنید. وقتی جوش کمتری بزنید به مراتب مراقبت‌های پوستی راحتتری خواهید داشت و مشکلات شما در مورد پوست کمتر خواهد شد.

حتما در روزمره با افرادی که منافذ پوستی بازی دارند روبرو شده‌اید. حتی ممکن است خود شما نیز جزو همین افراد باشید که به دلیل منافذ باز پوست، از ظاهر خود رضایت چندانی نداشته باشید. دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا منافذ پوستی شما بسته شود و پوستی یکدست و شفاف داشته باشید.

غبغب داشتن یکی از مشکلاتی ست که افراد لاغر هم با آن درگیر هستند. جدای از ورزش‌هایی که برای رفع غبغب توصیه می‌شود، دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا غبغب شما از بین برود. در واقع این دستگاه علاوه بر اینکه روی پوست تاثیر دارد، روی مواردی اینچنینی نیز تاثیرگذار است. داشتن غبغب زیبایی شما را خدشه‌دار می‌کند و به همین دلیل مهم است که شما برای از بین بردن آن یک عزم جدی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر غبغب کوچکی دارید با دستگاه آر اف فرکشنال آن را از بین ببرید.

استفاده مداوم از دستگاه آر اف کمک می‌کند تا مروز زمان پوست شما کشیده شود. بعضی از تاثیرات استفاده از این دستگاه بعد از یک جلسه خودش را نشان می‌دهد. اما برای تاثیرگذاری روی تمام موارد باید حتما چندین جلسه از این دستگاه استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. آنچه که باید در نظر بگیرید که کارهای زیبایی نیاز به مداومت دارد و نباید با یک بار انجام کار خسته شوید.

دستگاه آر اف چگونه به جوانسازی کمک می‌کند؟

حتما برای شما سوال است که بدانید دستگاه آر اف فرکشنال چطور کار می‌کند و با چه مکانیزمی به جوانسازی کمک می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم آراف از طریق ایجاد حرارت در درم (سطح زیرین پوست) که مسئولیت کلاژن سازی پوست را به عهده دارد، روی پوست تاثیر می‌گذارد. زمانی که حرارت مناسب لایه های درم را تحریک می‌کند این حرارت در اپیدرم پراکنده می‌شود و امکان ترمیم سریع لایه سطحی پوست را باعث می‌شود.

روش جوانسازی پوست توسط آر اف با اثرگذاری بالا و استفاده از رادیو فرکانس احتمال آسیب و عوارض جانبی را به حداقل می‌رساند. نکته قابل توجه اینجاست که سازمان غذا و داروی آمریکا روش جوانسازی از طریق رادیو فرکانس را مورد تایید قرار داده و آن را جز کارهای بدون عوارض شناخته است.

انواع دستگاه آر اف در شکل تک قطبی و دو قطبی ارائه می شود. در آر اف تک قطبی، امواج گرمایی در لایه‌های عمیق پوست تاثیر می‌گذارد و کاربرد آن اکثرا برای لاغری و کاهش سلولیت است. در آر اف دو قطبی، درمان در لایه های سطحی پوست ایجاد شده و هدف آن، جوانسازی پوست است.

مردان هم باید به پوست خود اهمیت بدهند!

امروزه درمان آر اف در جوانسازی پوست به طور گسترده‌ای صورت گرفته و با توجه به مشکلات پیری مشترک برای مردان و زنان به کار گرفته می شود. در واقع به این نکته توجه کنید که این کار به هیچ‌وجه یک اقدام زنانه نیست و مردان نیز برای رسیدگی‌های پوستی خود باید از آر اف فرکشنال استفاده کنند. برداشتن چنین مرزهایی قطعا به مردان و زنان کمک شایانی خواهد کرد.

مردان نیز پوست‌های حساسی دارند که باید رسیدگی به آن را مدنظر قرار دهند. تاثیرگذاری این روش در جوانسازی پوست، به صورت کاهش و یا حذف سلولیت از پوست است.

البته این نکته را باید در نظر بگیرید، پوست زنان با مردان متفاوت است اما این به معنا نیست که یک گروه از انجام این کار محروم است. در واقع روش درمانی آر اف برای هر دو گروه در نظر گرفته شده است و همه به راحتی می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

دقت کنید همه موارد رعایت شود!

نکته ای که بعد از استفاده از آر اف فرکشنال باید مد نظر قرار بدهید این است که بعد از درمان جلوی نور مستقیم خورشید نروید و اگر مجبور به این کار هستید حتما پوست صورتتان را به صورت کامل با ضد آفتاب کاور کنید و البته تا دو سه روز نیز از شستشوی صورت خود با آب گرم پرهیز کنید تا خدانکرده دچار لک نشوید. زیرا که منافذ باز هستند و ملانین ها آماده آسیب دیدن می باشند که در نتیجه لک به وجود می آید. اگر دو نکته بالا را رعایت کنید تقریبا می توانیم بگوییم که هیچ عارضه دیگری مراجعه کننده رو تهدید نمی کند.

خطوط اطراف لب در افراد سیگاری

در مبحث زیبایی علاوه بر خطوط خنده، خطوطی در صورت وجود دارد که به آن خطوط غم گفته می‌شود. این خطوط معمولا پایین لب‌ها هستند و موجب کشیدگی اطراف لب و چانه می‌شوند. این مورد می‌تواند به دلیل سیگار کشیدن‌های مدام یا بر اثر بالا رفتن سن به وجود بیاید. دستگاه آر اف فرکشنال کمک می‌کند تا این خطوط کمرنگ شوند. البته در نظر بگیرید که شاید برای رفع کامل این خطوط شما نیاز به تزریق فیلر داشته باشید.

خرید دستگاه آر اف فرکشنال

همانطور که تا الان گفته شد دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی جزو برترین دستگاه ها و متدهای جوانسازی و کلاژن سازی و همینطور لیفت پوست می باشد که در بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز زیبایی از آن استفاده می شود و بسیار کاربردی و با اثربخشی بالا می باشد.

خرید دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی می تواند درآمدزایی شما را چندین برابر کند زیرا دستگاهی است که می توان یک پکیج 4 تا 8 جلسه را ارائه داد تا اثربخشی آن نیز بیشتر شود و همینطور ار اف فرکشنال عوارض خاصی نیز ندارد هرچند که به علت نفوذ سوزن ها به عمق پوست ممکن است شاهد خونریزی اندکی باشیم. اما به علت تزریق امواج رادیو فروکانسی که نوعی حرارت را ایجاد می کنند خونریزی متوقف می شود و جای نگرانی ای وجود ندارد.